-Werbung-

Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:
Willkommen im Kunena Forum!

Sag uns und unseren Mitgliedern, wer du bist, was dir gefällt und warum du Mitglied dieser Webseite wurdest.
Alle neuen Mitglieder sind herzlich willkommen!
  • Seite:
  • 1

THEMA: Tapetowe hity

Tapetowe hity 1 Monat 4 Tage her #39473

• umetyfa
  • umetyfas Avatar
  • Fresh Boarder
Jestem osobą zafascynowaną światem, zatem widzę jego urodę w każdym miejscu. Dlatego też ciekawi mnie fotografia i swoje zainteresowania chętnie wcielam w życie. Wykonywanie zdjęć odnosi się nie tylko do samego zrobienia niepowtarzalnego ujęcia, lecz także wyłapywanie chwil, które są odpowiednie i wreszcie profesjonalna obróbka, która pozwoli wyciągnąć ze zdjęcia to, co najistotniejsze. Fotografia to jeszcze nie do końca odkryta dziedzina, jaką należy cały czas badać, żeby wydobyć z tego coś, co dotąd nie zostało odkryte. Dlatego też jest ona dla mnie ciągłym źródłem inspiracji i codziennej magii. Fotografia to niekończące się źródło idei, dlatego proste okazuje się wykonywanie licznych planów i pomysłów z nią związanych przykłady - e-tapetki.pl. Zaangażowanie w to, co się wykonuje, sprawia, że rezultaty są jeszcze bardziej udane, a sama praca daje ogromną przyjemność. Istotne, aby robione zdjęcia promieniowały odpowiednią atmosferą i żeby ich postać była tak profesjonalna jak to tylko możliwe. Uwielbiam fotografię i wszystko to, co z nią związane, czyli dodatki, albumy, papierowe zdjęcia, a także sam klimat, jaki towarzyszy ich oglądaniu i odświeżaniu po jakimś czasie.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.
  • Seite:
  • 1
Ladezeit der Seite: 0.141 Sekunden